WoW Liberty

Forum poświęcone serwerowi WOW Liberty


#1 2009-02-24 21:39:16

Jajcer

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 3
Punktów :   

Witam

Witam nazywam się jajcer.Byłem jestem administraotrem na znanym servie Sunwell.Chciałbym Powiedziec co zrobilem dla servera czyli to co naprawilem lud dodalem.

Po 1 to będzie tak:
Naprawiłem questa u trenera warka quest polegał na zabiciu i oddaniu questa w 9 minut lecz czas nie był odliczany wiec to zrobilem akurat to bylo bardo latwe to klasyczny problem.
po 2 :
Znane windy na outland niesty nie dzialały tak jak powiny znaczy te windy powiny zjechac i sie dosuwać lecz ta tylko jechala w gore i na dol to bylo zadanie ktore umiem zrobic w 98% 2% szansy wynosiły na to ze mi sie nie uda lecz oczywiscie to naprawiłem.Pare zmian w bazie oczywiscie w bazie comendami bo dostepu nie mam
po 3:
Sw tam dostawilem trenerow vendorow klas.
po 4:
Mysle o wgraniu tak zwanej bazy eventowej.Wiem ze to narazie nie ma sensu.Lecz gdy liczba graczy wzrosnie to da to rozmaite efekty.Jakie to eventy?Na woltk weszła nowa baza eventowa ktora wymaga dobrego wgrania ale myśle ze nasz admin sobie poradzi.Powiem tak zdaje sie to dziwne i nierealne ale tak to jest prawda sa rozne skakania w workach:D i nie tylko walka z robotami lego rozne zabawy biego itp.
po 5:
Opublikowanie serera dodalem server na znane strony bynajmiej dla mnie.Czyli www.wowstatus.net www.gamecenter.pl na różne polskie głosowanie oczywiscie ogłośiłem na moim servie.
po 6:
Bug z talentami każda klasa ma za mało talentów czemu? nie wiem mysle ze dzis ten problem rozwiaze nie jest to latwe
po 7:
Talenty U druida nie dziala czar obszarowy lecz to normalne jak na gotowce da sie to zrobic mysle ze nie długo wymyśle jakiego upadte co rozwiąze te problemy.
po 8:
Insty.Wiele inst nie działało npc. Hyjal nie było bossow ani trashy ale to zrobiłeml.Tak pomyślałem sprawdze Black Temple działaja bossy az do terona i matki.Lecz słynny illidan nie działa ale mysle ze naprawienie tego zajmie jakies 2 godziny poniewaz nie jest to łątwy problem (wątek).
I to by było na tyle co zrobilem na dzisiejszy dzien dla serera mam nadzieje ze w krótce wejdzie dużo ludzi.Mam nadzieje ze gdy wejdzie wiecej osob administracja pomysli o kupnie nowego sprzetu tzn. internetu.I teraz gdy to pisze nie lubie gdy jakis GM sie chwali poniewaz jego kolega to admin... Mam nadzieje ze mnie rozumiecie i dzieki za przeczytanie tego postu.Pozdrawiam Jajcer

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.coremt2-forum.pun.pl www.yaoirpg.pun.pl www.uks27katowice.pun.pl www.rani-mukherjee.pun.pl www.gra-wladca-pierscieni.pun.pl